Az év utolsó napján jellemzően lakásbetörések, gépkocsifeltörések és a zsúfolt helyeken alkalmi lopások fordulnak elő. A Vas Megyei Rendőr főkapitányság arra hívja fel a figyelmet, hogy amennyiben Szilveszterkor nem tartózkodunk otthon, induláskor ne felejtsük el becsukni az ablakokat, bezárni a bejárati- és a teraszajtót. Az autóban se hagyjunk értékeket, mindig zárjuk be a jármű ajtóit, az ablakokat húzzúk fel és a riasztót még akkor is kapcsoljuk be, ha csak pár percre szállunk ki. Ilyenkor a GPS készüléket se felejtsük el kivenni a tartójával együtt. Amennyiben szórakozóhelyen, nagyobb társaságban szilveszterezünk, fokozottan figyeljünk értékeire, táskánkat se hagyjuk őrizetlenül, iratainkat mindig a ruházat belső zsebében vagy zárható táskában helyezzük el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!