Fokozottan ellenőrzi a pirotechnikai eszközök használatát a rendőrség

Szombathelyen a Váci Mihály utcában a rendőrök igazoltattak, majd előállítottak egy fiatalkorú helyi férfit a Szombathelyi Rendőrkapitányságra tiltott pirotechnikai anyag birtoklása és használata miatt. A petárdák, „tűzkarikák” és „sikolyok” lefoglalásra kerültek, és az ügyben szabálysértési eljárás indult. A rendőrség felhívja a figyelmet, hogy az eddigieknél is fokozottabban és kiemeltebben ellenőrzik a Fő téri rendezvények ideje alatt is a pirotechnikai eszközök használatát és az ezzel kapcsolatos szabályok betartását.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek