A vasi községben arra panaszkodnak a lakók, hogy a Petőfi és Hegyalja utcákban szellőztetni sem lehet. Gecse József polgármester arról tájékoztatott, hogy a környéken egy lomtalanításból élő család égeti a hulladékot. Februárban már történt hivatalos bejelentés ellenük, akkor légszennyezés ügyében az önkormányzat figyelmezetésben részesítette őket, illetve felhívták a figyelmüket arra, hogy nem égethetnek hulladékot. A polgármester elmondása szerint a városvezetés mindaddig tehetetlen, amíg az ügyben újabb hivatalos bejelentés nem érkezik, további nehézséget okoz, hogy az égetések éjszakai időpontban történnek, ezért nehezen bizonyíthatóak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!