A Nádasdy Történelmi Hagyományőrző Egyesület és a Nádasdy Ferenc Bandérium ma délután 16 órától Nádasdy Ferenc, az "erős fekete bég" halálának évfordulóján koszorúzással egybekötött ünnepi megemlékezést tart Sárváron, a Nádasdy Ferenc szobornál, rossz idő esetén a Nádasdy vár aulájában. Az ünnepi műsorban közreműködnek a Sárvári Koncertfúvószenekar tagjai a Ma' mint' Ti Színjátszó Csoport, Kóta Pál kobzos énekmondó. A Nádasdy Ferenc Bandérium tagjai az ünnepség alatt korhű ruhában díszőrséget állnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!