Kevesebb oltást igényeltek eddig

Bár már javában benne járunk a télben, úgy tűnik az influenza vírus kevésbé aktív, mint egy évvel korábban, az oltásokat is jóval kevesebben kérik háziorvosuktól, mint tavaly ilyenkor. Ám a szakemberek véleménye szerint a nagyobb fertőzési hullám néhány hét múlva megérkezhet. Dr. Stánicz Éva kistérségi tisztifőorvos arról tájékoztatott, hogy Szombathelyen a tavaly ilyenkor beadott 17 ezer vakcinával szemben eddig csupán 11 ezren kérték az oltást háziorvosuktól. A beteg száma is jóval kevesebb, a szakemberek január végére, február elejére jósolják a járvány megjelenését.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek