Emlékezés a doni áttörés évfordulóján

A szombathelyi önkormányzat, a Recski Szövetség Nyugat-dunántúli Szervezete és a Szombathelyi Egyházmegye 2011. január 13-án (csütörtök) 10.00 órai kezdettel kegyeleti megemlékezést tart a Martineum Felnőttképző Akadémia udvarán lévő pápai keresztnél (Szombathely, Karmelita út 1.) a doni áttörés 68. évfordulója tiszteletére.
Emlékbeszédet mond: Dr. Puskás Tivadar, polgármester.
Ezt követően, 10.30 órakor szentmise a doni harcokban részt vett katonákért a Kálvária (Szent Kereszt) templomban. Homíliát mond és a szentmisét celebrálja Dr. Veres András, megyéspüspök.
Köszöntőbeszédet Dr. Kövér István, a Recski Szövetség Nyugat-dunántúli Szervezetének elnöke, emlékbeszédet Dr. Töll László alezredes, a HM Társadalmi Kapcsolatok és Hadisírgondozó Hivatal igazgatója mond.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek