Tizedik éve működik balesetmentesen a General Motors Powertrain Kft. motor- és sebességváltó gyára Szentgotthárdon, ez több mint 13 millió 425 ezer balesetmentesen ledolgozott munkaórát jelent - tájékoztatta Légrádi Edit az MTI-t. A General Motors gyáraiban kiemelt hangsúlyt kap a munkavédelem, a balesetmentes működés feltételeinek megteremtése - hangsúlyozta a szóvivő. Az elmúlt évek során folyamatosan fejlesztették a munka- és egészségvédelem területén alkalmazott folyamatokat és szabályokat - ismertette Légrádi Edit. Tíz év balesetmentes munkavégzés egy termelő gyárban azonban valamennyi dolgozó sikere - fűzte hozzá. A vállalat jelenleg több mint 640 ember számára biztosít munkalehetőséget. Tavaly szeptemberében az Opel európai vezetése a szentgotthárdi gyárban új motorprojektek elindításáról döntött. A tervezett beruházás eléri az 500 millió eurót, és további 800 dolgozó felvételét igényli 2015-ig.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!