Mivel a határon elhagyott őrsök nem hatásos eszközei a bűnözés visszaszorításának, nyolc rendőrségi határőrsöt zárnak be a Győr-Moson-Sopron és Vas megyékkel szembeni oldalon – számol be az orf.at. A Belügyminisztérium sajtóinformációja szerint a rendőrök továbbra is ugyanabban a járásban teljesíthetnek szolgálatot, ahol eddig is voltak. Ezzel együtt több pénz marad a bűnüldözésre: 2011 év közepére valósulhat meg az az új koncepció, mely a burgenlandi lakosság védelmét szolgálja. Azt a mintegy 1,1 millió eurós költséget, amit eddig a határőrsök állagmegóvására költöttek, most a bűnüldözésre fordítják majd országszerte.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!