A napokban a vasi adózok postaládájába is megérkeznek a 2011-es adóbevallások, tájékoztatók, ezekben azonban már környezettudatossági megfontolásból nincs az adó befizetésére szolgáló csekk. A 98 százalékos különadó bevallásához is külön nyomtatvány készült. Az adózók több módon is elkészíthetik bevallásukat: január végéig felkérhetik a munkaadójukat vagy február közepéig megbízhatják a hatóságot a munkával, illetve maguk is kitölthetik a nyomtatványt. Fontos tudni, hogy aki február 15-ig nem él az egyszerűsített adóbevallás lehetőségével, az május 20-ig nyújthatja be a dokumentációt az adóhatóság felé.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!