Cserbenhagyó gázoló, betörés az egyetemre

Ivott, körforgalomban ütközött

Tegnap kora reggel Szombathelyen, a 11-es Huszár úti körforgalomban egy Renault nekiütközött az előtte forgalmi okokból megálló Suzukinak. A szonda kiderítette, hogy a balesetet okozó sofőr ittas volt. Feljelentették.

Kétmilliós betörés az egyetemre

Tegnap reggel jelentették, hogy az éjszaka folyamán betörtek az egyik szombathelyi iskolába. A tettes valószínűleg lopott kulccsal ment be, a második emeleten a tanszéki irodák ajtajait kifeszítette, laptopokat, projektorokat, asztali számítógépeket vitt el mintegy kétmillió forint értékben.

Szolgálaton kívüli rendőr jelentette tegnap délután, hogy Jákon, a Nagy Márton utcában betörés történt. A tettes kifeszítette az ablakot,arany ékszereket, 50 eurót és 70 ezer forint készpénzt vitt el. A kár megközelíti a 300 ezer forintot.

Öngyilkosság Rábapatyon

Tegnap délelőtt a megyei kórházból jelentették, hogy csütörtök délután az intenzív osztályon elhunyt egy rábapatyi férfi, akit december 27-én vittek be, mivel öngyilkossági szándékkal nagy mennyiségű gyógyszert vett be. Az orvosok szerint a férfi halálát a gyógyszerek okozták.

Elütötte a gyalogost és meglépett

Tegnap jelentette egy nagygeresdi lakos, hogy még csütörtökön, késő délután egy ismeretlen rendszámú, fehér Volkswagen személyautó elütötte őt a 84-es főút Sajtoskál és Nagygeresd közti szakaszán. A gyalogos nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérüléseket szenvedett, az autót nem találták meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek