„Mindenkinek le fog esni az álla” címmel egy hosszabb interjú olvasható a Weöres Sándor Színház igazgatójával a HVG.hu portálon. A beszélgetés annak apropóján készült, hogy Szombathelyen jövő héten átadják a város új színházát. Az egykori helyőrségi művelődési otthon helyén épülő, csak Csodapalotaként emlegetett épületben még tartanak a munkálatok, de már az új falak között próbálja a társulat Az ember tragédiáját. A cikkben Jordán Tamás direktor beszél a kezdetekről és arról, hogyan képzeli el a jövőt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!