Szombathely 23 iskolájában új számítástechnikai eszközöket, notbookokat, oktatást segítő szoftvereket és vezeték nélküli internet-csomagokat osztanak szét ezekben a hetekben. Az önkormányzat 360 millió forint vissza nem térítendő támogatást nyert erre a célra. A Gothard Jenő Általános Iskolába 46 új számítógépet és 8 interaktív táblát telepítettek. A diákok szeptembertől már ezek segítségével tanulhatnak– tájékoztatott Erdélyi Ilona igazgató-helyettes. Hozzátette: lecserélték a jelenlegi informatikai terem berendezését, továbbá kialakítottak egy újat és nyelvi labor alapjait is letették. Az intézményből 15 pedagógus már részt vett egy képzésen, ahol elsajátíthatták az új rendszer kezelését. A tanároknak egyébként nem jelentenek teljes újdonságot az eszközök, hiszen az iskola korábban már rendelkezett két interaktív táblával-tette hozzá a szakember.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!