A vasi fürdők Németországba mennek

A Magyar Turizmus Zrt. és a PA Touristik vezetésének szervezésében egy hetes, a balatoni és a nyugat-magyarországi egészségturisztikai kínálatot bemutató rendezvényt tartottak Berlinben. Vas megyéből Bük és Sárvár képviseltette magát. A szervezők elmondták, minden városban, minden helyszínen hatalmas volt az érdeklődés, 100 és 450 fő között változott a megjelent vendégek száma – számol be az objektív hírügynökség. Az elmúlt egy év alatt, közös finanszírozással jelentős kampány volt Németországban, amely mintegy 1 millió eurós médiaértéket generált. Az összefogásnak köszönhetően számos meghatározó szervezet és szövetség is járt Magyarországon, akik megismerhették az egyedülálló kínálatot. A PA összefogás 2012-ben folytatódik. A jövő évi akciók tervezése a napokban zajlik az együttműködő felek bevonásával.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek