Ápoljuk a kapcsolatokat Hunyad megyével

Négy napot töltött november 8. és 11. között a Vas Megyei Önkormányzat delegációja testvérmegyéjében, a romániai Hunyad megyében. Kovács Ferenc elnök és Majthényi László alelnök látogatását élénk szakmai és médiaérdeklődés követte. A Vas megyeiket a többi közt Mircea Molot, Hunyad megyei elnök is fogadta. A tárgyalások során szó esett gazdasági együttműködési lehetőségekről is, így a turisztika területén az eltérő adottságokra, a természeti és kulturális örökségre alapozva a már meglévő kapcsolatokat tovább kívánják erősíteni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek