Szentgotthárd idén csatlakozott a Gemenci Erdő- és Vadgazdaság Zrt. által meghirdetett, Minden születendő gyermeknek ültessünk egy fát című programhoz. Az együttműködés értelmében a Gemenc Zrt. szabad gyökerű, többéves csemetéket ad az önkormányzatnak. A 2010-es születéseknek megfelelően idén 103 db csemetét kap Szentgotthárd a Zrt-től. A fákat várhatóan a rábafüzesi bekötő út bal oldalára és az 1956-os emlékerdőben lévő növények pótlásaként ültetik majd el. A facsemetéket a későbbiekben névazonosítóval is ellátják majd.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!