Szombaton 5 órakor megnyitotta kapuit a szombathelyi jégpálya. Tavaly közel 60 ezer látogatója volt a jégpályának. Idén 40 forinttal kerül többe a belépő, ez mindössze 6 százalékos emelés. Változás lesz a nyitva tartásban is. A korcsolyapálya ezentúl hétfőnként és szerdánként 7-től délután fél 2-ig lesz van nyitva mindenki számára, onnantól a jégkorong edzéseknek ad helyet a létesítmény. Csütörtökönként idén is lesznek sportvetélkedők a város diákjai számára, hétvégenként pedig jégkorong mérkőzések és színes programok várják majd a látogatókat. December 4-én tartják például a közkedvelt Mikulás-ünnepséget.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!