Az FCC Construccion–Astaldi cégek által elvégzett munkálatok 90 százaléka már elkészült, a közlekedés december második felében megindulhat a 32 kilométeres szakaszon a két nyugat-romániai nagyváros között - írja a Nyugati Jelen című aradi központú regionális napilap szerdai számában. Az autópálya megnyitása az államtitkár szerint csak akkor változik, ha szélsőséges időjárás esetleg megakadályozza a munkálatok befejezését. Az aszfalt öntése már befejeződött, jelenleg a kerítések és az útjelző táblákat szerelik fel. Az autópályát hivatalosan csak jövő tavasszal adja át a kivitelező.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!