A kezdeti 29 ügy helyett októbertől már 63 különféle ügyet lehet elintézni a kormányablakoknál, és a kitűzött cél, hogy 2013-ra megvalósuljon az egyablakos ügyintézés – mondta el dr. Szabó Erika, a Közigazgatási és Igazságügyi minisztérium területi közigazgatásért és választásokért felelős államtitkára Szombathelyen. Körútjának 16. állomásán elmondta, hogy zökkenőmentesen sikerült az integrálás, és az ügyfélbarát ablakok beváltották a hozzájuk fűzött reményeket. A jövő az, hogy minden hatósági ügyet egy helyen lehessen elintézni, és ahol eddig okmányiroda működött ott is kormányablak lesz, amivel visszaállítják a bizalmat az állam és az állampolgárok között. A tervek szerint mintegy 300 kormányablakot hoznak létre országszerte.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!