A 23 éves autós 170 kilométeres sebességgel haladt szombat este az A8-as autópályán nyugati irányban, az enyhe köd ellenére fényszóró nélkül, csak a vészvillogót működtetve és a legtöbb előzési manővert a leállósávban hajtotta végre. Az autós már korábban, az A1-es autópályán, Melk térségében is feltűnt az autósoknak veszélyes viselkedése miatt, ezért többen is értesítették a hatóságot. Az autópálya-rendőrség ötször is eredménytelenül próbálta megállítani, az autós egyszer össze is koccant a járőrautóval, de továbbhajtott, végül Ried im Innkreis térségében a megcsúszott az autó és a beton elválasztó elemnek ütközött. Senki nem sérült meg, a sofőr viselkedésének okára viszont egyelőre nem derült fény - sőt, a drog- és alkoholteszt is negatív eredményt mutatott ki.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!