2011. októberében tovább nőtt a hazai mobilinternet-előfizetések száma a Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság közlése szerint. A tizedik hónapban a három nagy szolgáltatónál 5 ezer híján kétmillió előfizetést tartottak nyilván, az egy hónappal korábbinál 74 ezerrel, illetve az előző év azonos időszakáénál bő 60 százalékkal többet. És az emberek úgy néz ki, használják is a szolgáltatást: a három nagy mobilszolgáltató adatain alapuló gyorsjelentés szerint az előfizetők a szeptemberi 1,466 millió után októberben 1,661 millió gigabyte-nyi adatot töltöttek le és fel, azaz a korábbi tendenciákkal ellentétben emelkedett az egy aktív ügyfélre jutó átlagos forgalom is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!