A Weöres Sándor Színház értesítése szerint Szombathelyen a Király utcában, december 1-től 23-ig szombaton és vasárnap is nyitva tart, 9 és 12 óra között a jegyiroda. A színház egyébként az év utolsó hónapjában, szinte minden nap kínál előadást. Decemberben az új darabok, a 12 dühös ember és a Chicago mellett újra műsoron lesz az előző évadból Madách: Az ember tragédiáját, de az Ügynök halála is. A fiatalokat a Nagy Cili rendezésében színpadra vitt Dühöngővel is várják, a legkisebbeknek pedig a Hetvenhét című mesejáték mellett Devecsery László: Varázskendő – Egérbolygó című darabját mutatják be.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!