A vasi megyeszékhelyen nem fenyegeti veszély a közszolgáltatásokat és azok finanszírozását, jelentette ki Marton Zsolt, a város alpolgármestere – számol be az mti. Az alpolgármester szavaival Németh Gábornak, a Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt. vezérigazgatójának a Vas Népében megjelent kijelentésére reagált, amely szerint "ha a városvezetők nem veszik komolyan a jelenlegi gazdasági és pénzügyi helyzetet, és nem ennek megfelelő döntéseket hoznak, akár az esztergomihoz hasonló helyzet is előállhat a városban". A vezérigazgató az MTI megkeresésére kedden azt mondta: az esztergomi példával nem arra utalt, hogy veszélyben lennének a közszolgáltatások, hanem csupán arra, hogy a döntéshozóknak - legyenek azok egy cég élén vagy épp a város közgyűlésében - mindig számolniuk azzal, hogy döntéseiknek rövid és hosszú távon is következményei vannak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!