2006. november 29-én a szentgotthárdi Hunyadi Vendéglőben ült le néhány ember, hogy megbeszéljék, miként lehet összefogni a civileket a határ mellé tervezett osztrák szemétégető elleni küzdelemben. Ebből a csoportból nőtte ki magát a PRONAS. A civilek a szentgotthárdi tekézőben ünnepelték a jubileumukat, a vendégeket Soós Zoltán, az egyesület elnöke köszöntötte. A program során időutazáson vehettek részt a jelen lévők; kivetített fényképek segítségével elevenítették fel az elmúlt öt év történéseit. Az egyesület tevékenységét többek között Huszár Gábor, Szentgotthárd polgármestere, a PRONAS alapító tagja is méltat
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!