Két ember megölése a vád - januárban kezdődik a 26 éves férfi pere. Január 24-én kezdik tárgyalni első fokon, a Vas Megyei Bíróságon annak a 26 éves szombathelyi férfinak az ügyét, akit azzal vádolnak, hogy öt évvel ezelőtt 57 késszúrással megölt egy másik férfit, az idén pedig 37 késszúrással meggyilkolta a saját anyját. Tóth András, a Vas Megyei Bíróság szóvivője kedden az MTI-t arról tájékoztatta: a férfit előre kitervelten, nyereségvágyból, különös kegyetlenséggel, több emberen, az egyik esetben védekezésre képtelen személy sérelmére elkövetett emberölés bűntettével vádolja a Vas Megyei Főügyészség. Az emberölési ügyet első fokon, a Vas Megyei Bíróságon a Varga Roland által vezetett tanács tárgyalja majd, az első tárgyalási napot január 24-ére tűzték ki.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!