Végpontra jutott a téglagyári tó halászati joga körül támadt vita Celldömölkön: az önkormányzat peren kívüli egyezséget kötött a horgászszövetséggel. A celldömölki képviselő-testület úgy döntött, hogy önkormányzati használatba veszi a téglagyári tavat: ezentúl maga gyakorolja a halászati jogot, amelyet addig a Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége felügyelt. A halászati jogról való lemondás ellenértékeként a celldömölki önkormányzat egyrészt egymillió forintot fizet a horgászszövetségnek, másrészt 2012-től 2016-ig húszszázalékos kedvezménnyel kínálja a horgászjegyet azoknak a celli társadalmi szervezetekben tömörülő horgászoknak, akik tagjai a megyei horgászszövetségnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!