Nem sok eredményt érhetett el az a 12 megyei elnök, akik a Megyei Önkormányzatok Országos Szövetsége pénzén utaztak az Azori-szigetekre – írja a Blikk. Az elnökök kijelentették, hogy lobbizni utaztak: a Páneurópai Romastratégiát fogadtatták el az Európai Régiók Közgyűlésével. A Magyar Önkormányzatok Szövetsége (MÖSZ) – nem az utaztatók, hanem egy másik szervezet –közleménye szerint a szóban forgó romastratégia felesleges. Az EU testületei ez évben három roma integrációról szóló dokumentumot is elfogadtak, de ezek között nem szerepel a magyar programok által kidolgozott program. Az Azori-szigeteki utazáson részt vett a Vas megyei közgyűlés elnöke és felesége is. Kovács Ferenc közgyűlési elnök korábban elmondta, hogy a felesége a saját költségén utazott.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!