A belügyminisztérium országos szinten kettő és fél milliárd forintot osztott szét vissza nem térítendő támogatás formájában az önhibájukon kívül hátrányos helyzetben lévő önkormányzatoknak. Ebből Szombathelynek negyedmilliárd forint jut. Ezen kívül még 6 Vas megyei település kapott az ÖNHIKI idei harmadik körében a belügyi keretből: Rátót 1, 8 millió forintot, Rábagyarmat 2 és félmillió forintot, Kemenesmagasi 4 millió forintot, Felsőjánosfa, Őrimagyarósd és Szőce pedig 2-2 millió forintot. A döntés alapján a megyei önkormányzatok közül Vas megye önkormányzata 51,1 millió forinthoz jut.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!