Gondok lehetnek az új mentőautókkal – írja a hir24.hu a sofőröket idézve. A név nélkül nyilatkozó autóvezetők a portálnak azt mondták: félő, hogy a hátsókerék meghajtású járművek téli útviszonyok között rosszabbul teljesítenek majd. A másik gond lehet, hogy az új rohamkocsik össztömege elérheti a 3.7 tonnát, akkor pedig B kategóriás jogosítvánnyal már nem lehet vezetni azokat. A sofőrök csaknem kétharmadának viszont ilyen vezetői engedélye van. Az OMSZ mentőautóparkja elöregedett, ezért szükség van új járművekre, első körben 37 új kocsit vett a szolgálat. Ezekből Vas megye is kap majd.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!