A szentgotthárdi önkormányzat költségvetési koncepcióját az idei év normatíváira, juttatásaira és járulékaira alapozták. Eszerint 449 milliós hiánnyal számolnak, ebből folyószámlahitellel 275 millió forint fedezhető, 174 milliós kiadásra nincs fedezet –számol be Szentgotthárd önkormányzati lapja. A városnak komoly terhet jelent, a GotthárdTherm Fürdő és Idegenforgalmi Szolgáltató Kft. jövőre esedékes tőke-és kamatfizetése, amelyért kezesként helytáll. Erre a célra 193 millió forintot különítettek el a fejlesztési céltartalékok terhére. Alpolgármesteri javaslatra az önkormányzat három millió forintos bérleti díjat kér a városi tv által használt épületért, valamint a jelenleg egységes idegenforgalmi adót a szállásdíjhoz mérten százalékosan állapítják meg.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!