A megyei Markusovszky kórház, valamint a celldömölki kórház integrációjáról már megszületett a döntés. Az elfogadott szándéknyilatkozat szerint Celldömölkön a Markusovszky kórházba integrálva megmaradhat az aktív kórházi ellátás. A szülészet változatlan formában működhet tovább, míg a sebészetnek csökken a tevékenységi köre. Ami marad: az endoszkópos epehólyag eltávolítás, az egynapos sebészet. A belgyógyászat működésében jelentősebb változás nem lesz. A betegek ellátása a lehetőségeket figyelembe véve ugyanúgy történik, mint eddig, részben helyben, illetve az akut betegek esetében rendszerint a megyeszékhelyen. A krónikus belgyógyászati ellátás is marad Celldömölkön.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!