Az első jelentésekkel szemben nem gázpalack, hanem szivárgó gáz robbant fel kedden kora délután egy győri családi ház melléképültében - tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t. A helyiségben tartózkodó kilencven év körüli asszonyt, aki a feltételezések szerint nem sokkal korábban cserélt gázpalackot, könnyebb sérülésekkel szállították a mentők a Petz Aladár Megyei Oktató Kórházba - mondta el Kálmán Gabriella. Az MTI helyszínről származó információja szerint a robbanás ereje a nyári konyha ajtaját, ablakét tokostul tépte ki helyéből, az épület többi részében azonban nem okozott kárt. (Forrás: MTI)
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!