Veres András megyéspüspök január 1-jétől hirdette meg az Új Evangelizáció Évét, amely szavai szerint, ez egyrészt új lendületet fog adni az evangelizációs munkának, másrészt jó felkészülés lesz a Hit Évére, amelyet XVI. Benedek Pápa 2012. október 11-étől hirdetett meg. Veres András közleményében kifejtette, hogy a világot sújtó gazdasági válság mögött egy sokkal súlyosabb probléma rejlik, egy erkölcsi válság, amely a hit válságából ered. Ezért most az Egyháznak rendkívül nagy feladata van, hívta fel a hívek figyelmét a felelősségvállalásra a megyéspüspök.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!