Nincs vége a forint drámájának

Úgy tűnik, a szerdai nappal nem állt meg a forint mélyrepülése: csütörtök reggel már a 322-es szintnél kopogtatott a magyar fizetőeszköz. - olvashatjuk a nol.hu-n. A csütörtök reggeli kereskedésben folytatódott a gyengélkedése, az euróval szemben új történelmi mélypontot ütött meg, éppen csak, hogy nem érte el a 322-es szintet. A frankért mindeközben 264 forintot kell fizetni a bankközi devizapiacon. A dollár 248.95-nél jár. A szerdai kereskedéshez képest az elemzők szerint az a különbség, hogy ma a nemzetközi befektetői hangulat kevéssé kedvező, legalábbis a vezető tőzsdék mutatóiból ez derül ki – ezidáig mindenhol mérsékelt csökkenéssel kezdtek a kereskedések. A nemzetközi devizapiacok is érződik a lanyha hangulat: a dollár tegnap erősödött az euróval szemben, a jegyzés már az 1,30-as szint alá süllyedtek. (Forrás: nol.hu)

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek