Szanyi Tibor, az MSZP elnökségi tagja hétfőn sajtótájékoztatón arra szólította fel a miniszterelnököt, tisztázza, szeretné-e, hogy Magyarország az Európai Unió tagja maradjon. A szocialista politikus ezt arra hivatkozva sürgette, hogy egyes vélemények szerint az elmúlt másfél évben végrehajtott jogszabályváltozások és az ezekből fakadó nemzetközi bírálatok miatt az országot ma már nem vennék fel az unióba. Hozzátette, a kormányzati politika következtében az ország mára minden szövetségesét elvesztette. Szanyi Tibor arra is rákérdezett, igaz-e a sajtóértesülés, amely szerint a Fidesz azt fontolgatja, hogy "észak-koreai mintára" Orbán Viktor melletti szimpátiatüntetést tervez. A demonstráció lehetőségéről a Népszabadság írt, megjegyezve, vezető fideszes politikusok szerint százezrek vonulnának az utcára, "ha Orbán Viktor miniszterelnökségét kellene megvédeni".
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!