Hat évet kapott a körmendi gyújtogató

Jogerősen hat év fegyházbüntetésre ítélte csütörtökön a Győri Ítélőtábla azt a férfit, aki dühében gyújtogatott 2010 augusztusában, egy körmendi sorházban. A vádlott a tárgyaláson azt mondta, megbánta, amit tett, a legrosszabb megoldást választotta, amikor így akart leszámolni szomszédjaival. Megemlítette ugyanakkor: beköltözése óta zaklatták őt a házban lakók. A férfi ügyvédje megjegyezte, a tűzeset idején is nyomozott a rendőrség a férfi lakásába történt betörés miatt, amelynek kapcsán felvetődött: esetleg valamelyik szomszéd volt az elkövető.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek