Meghalt a tavalyi dabronci áramütés sérültje

Háromra emelkedett a tavaly szeptember végén Dabroncon történt áramütéses baleset halálos áldozatainak száma, miután elhunyt a legsúlyosabb sérült a szombathelyi kórházban - közölték az ügyben eljárást folytató hatóságok az MTI-vel. A Veszprém megyei Dabroncon két ember meghalt, négyen pedig megsérültek, amikor munkavégzés közben 20 ezer voltos áramütés érte őket. A baleset legsúlyosabb sérültjét a helyszínen újraélesztették, majd mentőhelikopterrel szállították kórházba. Troják László, a megyei munkavédelmi felügyelőség megbízott vezetője közölte: a férfi a közelmúltban a szombathelyi kórházban elhunyt. Mint emlékeztetett, a Veszprém Megyei Kormányhivatal közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a baleset körülményeit. A hat dolgozó két munkáltató alkalmazásában állt, ezért két nyugat-magyarországi cég ellen indult vizsgálat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek