A Vas Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ és a Vas Megyei TIT Egyesület már tizennegyedik alkalommal tartja meg a az egész megyét érintő rendezvényt. Magyar Énekmondók Találkozóját Vas megyében és Szombathelyen. Az érdeklődőket január 27-28-án várják az MMIK-ba. A találkozón szeretnének bemutatkozási lehetőséget adni olyan - elsősorban szólistáknak - akik a verséneklés és a históriás énekek, történeti dalok előadásában szeretnék magukat megméretni és a nagyközönség előtt bemutatkozni. Olyan fellépőket várnak, akik Vas megyében születettek vagy a megyéhez kötődő katonaköltők és költők műveit zenésítik meg és adják elő.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!