Egy próbaidős rendőr okozott és szenvedett balesetet péntek éjszaka a Győr-Moson-Sopron megyei Beled községben. A 21 éves fiatalembert súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba. A férfi - aki a körmendi rendőrszakiskola diákja és a győri rendőrkapitányság próbaidős járőre - autójával eddig ismeretlen okból lesodródott az útról, és egy ház kerítésének ütközött. Sokkos állapotban kiszállt az autóból, és gyalog indult el a 86-os főúton, hogy segítséget kérjen. Egy szabályosan közlekedő litván kamion elütötte. A baleset következtében koponya-, medence- és lábszárcsonttörést szenvedett. A próbaidős rendőr a baleset idején nem volt szolgálatban. Az által vezetett kocsi 18 és 20 éves utasa is megsérült, egyikük orrcsonttörést, másikuk könnyű sérülést szenvedett. (MTI)
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!