Akadálymentesítették az állategészségügyi intézet sárvári hivatalát. Az irodát Harangozó Bertalan kormánymegbízott avatta fel. A rászorulók társadalomban való akadálymentes életének, mozgásának, boldogulásának elősegítése és az ügyfélbarát közigazgatás jegyében történt meg az akadálymentesítés. A beruházást az Új Széchenyi Terv segítségével, vissza nem térítendő támogatásból valósították meg, mintegy ötvenmillió forintból. Az infokommunikációs akadálymentesítés keretében a telekommunikációs és információs rendszert úgy alakították ki, hogy azt bármilyen típusú fogyatékossággal élő személy is használhassa. Az akadálymentesítéssel a parkolás is komfortosabbá vált.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!