Akadálymentesített sárvári hivatal

Akadálymentesítették az állategészségügyi intézet sárvári hivatalát. Az irodát Harangozó Bertalan kormánymegbízott avatta fel. A rászorulók társadalomban való akadálymentes életének, mozgásá­nak, boldogulásának elősegítése és az ügyfélbarát közigazgatás jegyében történt meg az akadálymentesítés. A beruházást az Új Széchenyi Terv se­gítségével, vissza nem térítendő támogatásból valósították meg, mintegy ötvenmillió forintból. Az info­kommunikációs akadálymentesítés keretében a telekommunikációs és információs rendszert úgy alakítot­ták ki, hogy azt bármilyen típusú fogyatékossággal élő személy is használhassa. Az akadálymentesí­téssel a parkolás is komfortosabbá vált.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek