Illegális bevándorlókat találtak egy szerb kamionban

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal pénzügyőrei a röszkei határátkelőhelyen egy belépni kívánó szerb rendszámú tehergépjárművet vizsgáltak át a kamionröntgen-berendezés segítségével. A sértetlen vámzárral rendelkező jármű – okmányai szerint – Szerbiából Németországba szállított acélrudakat. A röntgenfelvétel azonban a kamion rakománya között emberalakokat mutatott, ezért a pénzügyőrök kinyitották a rakteret, ahonnét két afgán és egy pakisztáni állampolgár került elő. A NAV munkatársai a gépjárművezető ellen embercsempészés, az afgán, illetve pakisztáni állampolgárok ellen pedig tiltott határátlépés, úti okmánnyal kapcsolatos szabálysértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt feljelentést tettek.

Lebukott az embercsempész
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek