Tiszta forrásból: önkéntes munkára hívják a Vasiakat

Vas megyében lévő elfelejtett, gondozatlan források megtisztítása hordaléktól, avartól, hulladéktól, valamint a vízfolyások környezetének megtisztítása a célja a Vas Megyei Önkéntes Centrum soron következő megmozdulásának. Február 25-én várnak majd minden segíteni akarót, a programra a hónap végéig jelentkezhetnek magánszemélyek, intézmények, egyesületek. Az Önkéntes Centrum arra is várja az ötleteket, hogy hol végezzenek forrástisztítást. Márciusban is lesz lehetőség az önkéntes munkára, akkor a Vas megyei futballpályák környezetének rendbetétele, illetve a hónap végén őshonos fák ültetése, valamint történelmi emlékhelyek rendbetétele lesz a program.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek