Megindult a vonatforgalom Sopron és Nagycenk között

A GYSEV szakembereinek hétfőn sikerült átmenetileg megjavítani a szombat éjszaka eltörött váltót, így a kora délutáni órákban megindult a vonatforgalom Sopron és Nagycenk között. A hibás alkatrészt azonban mindenképpen cserélni kell, ez szerdán fog megérkezni. A szerelés ideje alatt, szerdán 8.20-tól 13.20-ig ismét vágányzár lesz Sopron és Nagycenk között. Addig pedig Harkánál sebességkorlátozás lesz érvényben: a vonatok maximum 10 km/órás sebességgel közlekedhetnek az 1-es számú váltó közvetlen közelében. Ez azonban várhatóan késéseket nem okoz.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek