Január 19-én, csütörtökön várják azokat a szombathelyi, illetve környékbeli gyerekeket és szüleiket, akik a felső-tagozatot Ausztriában szeretnék folytatni – mondta el Oszwald Krisztina, a monyórókeréki iskola egyik magyar tanára. Az immáron három éve működő program lehetőséget biztosít a magyar gyerekeknek arra, hogy németül tanuljanak tovább a katolikus magániskolában. Ehhez elegendő egy alapszintű német nyelvismeret, amit itthon az alsó tagozatban nyelvet tanuló diákok már megszerezhettek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!