Átépítik a sárvári tűzoltó laktanyát

Átépítik a sárvári tűzoltó laktanyát – de már az államé lesz. Állománygyűlést tartottak a közelmúltban a sárvári tűzoltó laktanyában abból az alkalomból, hogy a sárvári önkormányzati tűzoltóság is része lett az új állami katasztrófavédelmi rendszernek. Az új törvény három hónapos átállási időt ad, amely alatt rendezni lehet minden felmerülő kérdést. Az már biztos, hogy a felújítás előtt lévő sárvári laktanya csak az átépítés után vált majd tulajdonost. A Simon-Júdás Vásár szervezését végző tűzoltósági alapítvány jövőbeni vásári közreműködése még nem tisztázott.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek