A legjobb kórház a megyében a sárvári

Idén is megrendezték „Az év kórháza” elnevezésű internetes szavazást. A hazipatika.com versenyében a megyéből két intézmény jutott a legjobb ötvenbe, a sárvári a 21., a celldömölki a 45. helyen végzett. Vas megye a megyék között a 13. helyet szerezte meg. Összesen több mint huszonötezer szavazat érkezett. Az értékelés azt mutatja, hogy a kisebb kórházakban a betegek a személyes kapcsolatok alapján jobban ismerik a körülményeket, az orvosokat, ápolókat. De nem elhanyagolható szempont az sem, hogy több intézményt hazai és európai uniós pénzből felújítottak, így a szakemberek számára vonzóbbá tehették az ott végzett munkát. Mindez természetesen nem jelenti azt, hogy az ágazat ne küzdene továbbra is anyagi gondokkal.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek