Bár az enyhe időjárásnak köszönhetően jóval kisebbek a kiadások, de az állandó ráfordítás ilyenkor is jelentős, hiszen bért, készenléti díjat, az épületek, gépek fix költségeit ilyenkor is ki kell fizetni. A megtakarítás elsősorban a só és üzemanyagköltségnél jelentkezik, ez a normál kiadás 30 százalékát jelenti - mondta el Horváth László igazgató. A kátyúzás mellett most növényzetgondozással, fakivágással, kaszálással, szalagkorlátok kihelyezésével, illetve padkajavítással foglalkoznak a szakemberek. Folyamatosan ellenőrzik az úthálózatot is, a tapasztalatok azt mutatják, hogy kevesebb a burkolathiba, köszönhetően a kevés csapadéknak. Amennyiben megérkezik a havazás, úgy jelentős mennyiségű, 5600 tonna só áll rendelkezésre – tette hozzá az igazgató.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!