Spórol a SZOVA az enyhe télen

Az idei télen eddig csupán két esetben kellett síkosság-mentesítést végeznie a szombathelyi városgazdálkodási cégnek, ennek során 40 tonna sót használtak fel. Ez elenyésző a tavaly felhasznált 1240 tonnához képest – tájékoztatott Csonka György részlegvezető. Mint elmondta: egy erősebb havazásra is felkészültek, 22 géppel tudnak elindulni, 10 külső vállalkozót is be tudnak vonni szükség esetén a hómunkákba. Bár a kedvezőbb időjárásnak köszönhetően kevesebb burkolathiba keletkezett, most elsősorban a kátyúzási munkákat végzik a balesetek elkerülése érdekében.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek