A Martineum Felnőttképző Akadémia szervezésében egyházi ügyintézői képzésen vehetnek részt a Szombathelyi Egyházmegye plébániáinak képviselői - számol be a Magyar Kurír. A 32 órás ügyintézőképző program január 14-én indult el plébánosok, illetve a plébániák gazdálkodásába, pénzügyeinek intézésébe bekapcsolódó munkatársak részvételével. A képzést sikeresen elvégzők a Martineum Felnőttképző Akadémia tanúsítványát vehetik át.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!