Kettős ünnepet tart idén az Opel magyarországi gyára, amely 20 éve indította be előbb az autó- majd a motorgyártást Szentgotthárdon. A dupla alkalmat pedig az üzem idei fejlesztése adja, mely során félmilliárd euro beruházással megépül egy új Flex motorgyár. Az új gyáregység év végén már meg is kezdi a termelést, és évente 500 ezer, háromféle újgenerációs benzines és dízelerőforrást fog előállítani. Tavaly a vállalat közel 180 fő munkaerővel növelte dolgozói létszámát, idén pedig további kétszáz-kétszázötvennel bővül az új motorgyári egységnek köszönhetően.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!