Szombathelyen január 28-án megtartotta alakuló találkozóját a 4K! Vas megyei csoportja - közölte a Negyedik Köztársaság Facebook-oldalán. Korábban Nagy András, a szervezet szombathelyi szóvivője elmondta a Nyugatnak: "Nyáron döntöttük el, hogy kezdeményezzük egy párt, egy baloldali patrióta párt alakítását, mert a civil mozgalmakon túl a parlamenti ellenzék bénultsága miatt új baloldali politikai erőre is szükség van."
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!